Skip to Main Content

The site navigation utilizes arrow, enter, escape, and space bar key commands. Left and right arrows move across top level links and expand / close menus in sub levels. Up and Down arrows will open main level menus and toggle through sub tier links. Enter and space open menus and escape closes them as well. Tab will move on to the next part of the site rather than go through menu items.

National League P.R.O. | 2021-22 Teams

05182021_NL_PRO_v2

Congratulations to all of the teams who earned their place in the 2021-22 season of National League P.R.O.

Please click on the age group headers below to open up a drop down section that includes the list of teams, sorted by group. There is also information for local game pairings and event assignments. 

Local Games
Teams paired together for their local game have the same value in the "PAIR" column. For example, the two teams in Group A with A1 listed in the ‘PAIR’ column will play each other in the local game.


Please note: the tables are best viewed on a computer monitor, as some columns may be cut off when viewing on mobile devices.

(Information is subject to change)

14U BOYS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A Ironbound SC 08 United (NJ) A1 Texas ChampionsGate
Group A PSA Monmouth National 08 (NJ) A1 Texas ChampionsGate
Group A Potomac SA Blue 08 (MD) A2 Texas ChampionsGate
Group A Baltimore Celtic SC Predators (MD) A2 Texas ChampionsGate
Group A Nationals Union 08 Boys Red (MI) A3 Texas ChampionsGate
Group A United FC 08B GR (MI) A3 Texas ChampionsGate
Group A Tampa Rangers (FL) A4 Texas ChampionsGate
Group A Juventus Pogba (FL) A4 Texas ChampionsGate
         
Group B FC USA Matrix Mavens (MD) B1 Texas ChampionsGate
Group B Philadelphia Ukrainian Nationals 08 Black (PA-E) B1 Texas ChampionsGate
Group B Sporting Saint Louis 2008 Academy Navy (MO) B2 Texas ChampionsGate
Group B KCL - Billy Goat FC 08 (KS) B2 Texas ChampionsGate
Group B Barca Academy Nashville 08 Garnet (TN) B3 Texas ChampionsGate
Group B FC Dallas ETX 08 Garcia (TX-N) B3 Texas ChampionsGate
Group B La Roca KP 08 (UT)  B4 Texas ChampionsGate
Group B Diversity FC 08 National League (NV) B4 Texas ChampionsGate
         
Group C Lower Merion SC Thunder (PA-E) C1 Texas ChampionsGate
Group C YMS Premier 08 Celtic (PA-E) C1 Texas ChampionsGate
Group C Chicago Magic 2008 MCL (IL) C2 Texas ChampionsGate
Group C LFA Blue Star Premier (MO) C2 Texas ChampionsGate
Group C Charleston SC 08 Premier (SC) C3 Texas ChampionsGate
Group C Nona Soccer Academy 2008 Black (FL) C3 Texas ChampionsGate
Group C Sparta Premier B08 MD (UT)  C4 Texas ChampionsGate
Group C Washington Rush Boys 08 (WA) C4 Texas ChampionsGate
         
Group D Barca Academy PRO NY 2008 (NY-E) D1 Texas ChampionsGate
Group D Auburndale SC Blast 08 (NY-E) D1 Texas ChampionsGate
Group D Bavarian SC Juniors Blue (WI) D2 Texas ChampionsGate
Group D CUP 08B Black (OH) D2 Texas ChampionsGate
Group D Doral Elite 2008 (FL) D3 Texas ChampionsGate
Group D PSG Academy (FL) D3 Texas ChampionsGate
Group D NJ Premier 08 (NJ) D4 Texas ChampionsGate
Group D Rebels IE SC (CA-S) D4 Texas ChampionsGate
         
Group E Brentwood SC Premier 08 Academy Man City (NY-E) E1 Texas ChampionsGate
Group E Asphalt Green Soccer Club (NY-E) E1 Texas ChampionsGate
Group E Columbus United B08 Lions (OH) E2 Texas ChampionsGate
Group E Nationals Union 08 Boys Black (MI) E2 Texas ChampionsGate
Group E D'Feeters Kicks SC 08 Lopez (TX-N) E3 Texas ChampionsGate
Group E Allegiance FC 08 Black (TX-N) E3 Texas ChampionsGate
Group E Lehigh Valley United 2008 Boys Black (PA-E) E4 Texas ChampionsGate
Group E Torpedoes 08 Red (NJ) E4 Texas ChampionsGate

15U BOYS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A Barça Academy Pro NY B2007 PRO (NY-E) A1 Orlando Florida
Group A SC Vistula Garfield 2007 Lewandowski (NJ) A1 Orlando Florida
Group A Potomac 2007 Blue (MD) A2 Orlando Florida
Group A FC Bucks Dominion 07 (PA-E) A2 Orlando Florida
Group A CUP 07 Gold (OH) A3 Orlando Florida
Group A KHA B07 Red (OH) A3 Orlando Florida
Group A Piedmont Triad 07 (NC) A4 Orlando Florida
Group A Lanier SA 07 (GA) A4 Orlando Florida
         
Group B White Plains Academy National 2007 (NY-E) B1 Orlando Florida
Group B New England Surf State Navy 2007 (MA) B1 Orlando Florida
Group B Toca FC 2007 MLS (KS) B2 Orlando Florida
Group B JB Marine Academy (MO) B2 Orlando Florida
Group B Madison 56ers 2007 Boys Red (WI) B3 Orlando Florida
Group B Libertyville FC 1974 Elite (IL) B3 Orlando Florida
Group B United SC 07 Premier (AL) B4 Orlando Florida
Group B TSC Murfreesboro 2007 Boys Showcase (TN) B4 Orlando Florida
         
Group C MSA 2007 Gunners Blue (NJ) C1 Orlando Arizona
Group C BW Gottschee 07 East (NY-E) C1 Orlando Arizona
Group C Michigan Tigers FC 2007 Boys Gold (MI) C2 Orlando Arizona
Group C Liverpool Central 07 B Academy (MI) C2 Orlando Arizona
Group C Doral Elite 2007 (FL) C3 Orlando Arizona
Group C Juventus Dybala (FL) C3 Orlando Arizona
Group C La Roca J Milla (UT)  C4 Orlando Arizona
Group C LA Surf Futures B07 (CA-S) C4 Orlando Arizona
         
Group D PDA Hibernian Scholes (NJ) D1 Orlando Arizona
Group D VSA Centurions 2007 (PA-E) D1 Orlando Arizona
Group D SLSG 2007 Elite (MO) D2 Orlando Arizona
Group D FC United - DSM 2007B (IA) D2 Orlando Arizona
Group D Allegiance FC 07 Black - Pedro (TX-N) D3 Orlando Arizona
Group D Allegiance FC 07 Red - Arana (TX-N) D3 Orlando Arizona
Group D Washington Rush Boys 07 (WA) D4 Orlando Arizona
Group D United PDX 2007 Boys Premier Black (OR) D4 Orlando Arizona
         
Group E Bethesda SC Blue 07 (MD) E1 Orlando Arizona
Group E SAC/BA Pre-Academy Spurs (MD) E1 Orlando Arizona
Group E FC Evolution N B07 (OH) E2 Orlando Arizona
Group E Hoosier FC 2007 Elite Wolves (IN) E2 Orlando Arizona
Group E Azzurri Storm 07 Premier (FL) E3 Orlando Arizona
Group E Wellington 07 Boys Elite (FL) E3 Orlando Arizona
Group E FC Copa Academy B 07 Black (NJ) E4 Orlando Arizona
Group E UIFC Laguna FC (CA-S) E4 Orlando Arizona

16U BOYS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A Eagle F.C. 06 Black (PA-E) A1 Orlando Florida
Group A Philadelphia Ukrainian Nationals 06 Black (PA-E) A1 Orlando Florida
Group A Potomac Blue 06 (MD) A2 Orlando Florida
Group A Total Futbol 2006 Gold (MD) A2 Orlando Florida
Group A JB Marine McKeon (MO) A3 Orlando Florida
Group A LFA Mueller (MO) A3 Orlando Florida
Group A Wellington 06 Boys (FL) A4 Orlando Florida
Group A Collierville SA 06 Lobos Rush Premier (TN) A4 Orlando Florida
         
Group B Dix Hills Ultimatum (NY-E) B1 Orlando Florida
Group B Brentwood SC Premier 06 Academy United (NY-E) B1 Orlando Florida
Group B KHA B06 Red (OH) B2 Orlando Florida
Group B CUP 06 Gold (OH) B2 Orlando Florida
Group B KC Athletics Academy Elite 06 Galacticos (KS) B3 Orlando Florida
Group B LFA Goddard 06 (MO) B3 Orlando Florida
Group B Georgia Storm SA 06 Premier (GA) B4 Orlando Florida
Group B Highland FC 06 Red (NC) B4 Orlando Florida
         
Group C Juventus Academy Boston 2006 EDS North Bianco (MA) C1 Orlando Florida
Group C DUSC 2006 Blue (NY-E) C1 Orlando Florida
Group C Alliance FC IN 06 Boys (IN) C2 Orlando Florida
Group C Nationals Union 06 Boys Black (MI) C2 Orlando Florida
Group C FC Dallas Youth 06 Central Red (TX-N) C3 Orlando Florida
Group C FC Westlake 06 South Austin (TX-S) C3 Orlando Florida
Group C Wake FC 06 Gold North (NC) C4 Orlando Florida
Group C Augusta Arsenal 06 Gold (GA) C4 Orlando Florida
         
Group D FC Europa 06 Elite (PA-E) D1 Orlando Arizona
Group D PSA Monmouth National 06 (NJ) D1 Orlando Arizona
Group D SC Wave Juniors 06 Boys (WI) D2 Orlando Arizona
Group D Raiders FC 2006 (IL) D2 Orlando Arizona
Group D West Pines 06 Elite (FL) D3 Orlando Arizona
Group D Louisiana Fire SC 06 Red (LA) D3 Orlando Arizona
Group D Anaheim FC (CA-S) D4 Orlando Arizona
Group D NLS Ajax 06 White (MD) D4 Orlando Arizona
         
Group E STA Mt. Olive 06 NL Boys (NJ) E1 Orlando Arizona
Group E NJ Premier F.C. 2006 Boys (NJ) E1 Orlando Arizona
Group E Arsenal FC of Pittsburgh 2006B Premier (PA-W) E2 Orlando Arizona
Group E Beadling 2006 Boys Showcase (PA-W) E2 Orlando Arizona
Group E USA Premier 06 (UT) E3 Orlando Arizona
Group E LV Pros 06 (NV) E3 Orlando Arizona
Group E SC Del Sol Academy II (AZ)  E4 Orlando Arizona
Group E NM Rush 06B (NM) E4 Orlando Arizona
         
Group F BG Elite FC 06 (KY) F1 Orlando Arizona
Group F FC Evolution N B06 (OH) F1 Orlando Arizona
Group F Miami Breakers FC 06 Black (FL) F2 Orlando Arizona
Group F Strikers FC 06 Elite (FL) F2 Orlando Arizona
Group F La Roca Salt Lake 2006 Acosta (UT) F3 Orlando Arizona
Group F Sparta 06 JK (UT) F3 Orlando Arizona
Group F Olympiacos FC Academy B06 (CA-S) F4 Orlando Arizona
Group F FC United 2006B Pre-Academy Red (IL) F4 Orlando Arizona

 

17U BOYS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A Philadelphia Ukrainian Nationals 05 Black (PA-E) A1 Orlando Florida
Group A Liverpool FCIA Central MD 05 (MD) A1 Orlando Florida
Group A New England Surf Sky (MA) A2 Orlando Florida
Group A Spirit of Liverpool 05 Boys Elite (MA) A2 Orlando Florida
Group A MSC Academy 05 (IL) A3 Orlando Florida
Group A Salvo SC 05B Navy (MN) A3 Orlando Florida
Group A SBYSC Leones 05 (TX-S) A4 Orlando Florida
Group A Germantown Legends 05 Black (TN) A4 Orlando Florida
         
Group B PDA Shore 2005 Shearer (NJ) B1 Orlando Florida
Group B CT Rush Elite 05 Boys (CT) B1 Orlando Florida
Group B Novi Jaguars 2005 Green (MI) B2 Orlando Florida
Group B BVB IA - Pittsburgh 2005B (PA-W) B2 Orlando Florida
Group B FC United 2005 Pre-Academy Red (IL) B3 Orlando Florida
Group B JB Marine Academy (MO) B3 Orlando Florida
Group B PGSA 05 Boys (NC) B4 Orlando Florida
Group B Lanier SA Archies 05 Navy (GA) B4 Orlando Florida
         
Group C LVU-FPA 2005 Boys Black (PA-E) C1 Orlando Florida
Group C FC Bucks Dominion 05 (PA-E) C1 Orlando Florida
Group C Ohio Galaxies FC 05 Elite (OH) C2 Orlando Florida
Group C KHA B05 Red (KY) C2 Orlando Florida
Group C Galaxy 2005 Boys Blue (IL) C3 Orlando Florida
Group C Libertyville FC 1974 Elite (IL) C3 Orlando Florida
Group C D'Feeters Kicks SC 05 Carrilo (TX-N) C4 Orlando Florida
Group C Inwood SC Houston Dynamo CDP 05 (TX-S) C4 Orlando Florida
         
Group D Cedar Stars Hudson Valley 2005 NL (NY-E) D1 Orlando Arizona
Group D PSC Academy Boys Blue (NJ) D1 Orlando Arizona
Group D FC Evolution N B05 (OH) D2 Orlando Arizona
Group D Beadling 2005 Boys Showcase (PA-W) D2 Orlando Arizona
Group D Tropical Impact 05 Orange (FL) D3 Orlando Arizona
Group D Pinecrest Premier (FL) D3 Orlando Arizona
Group D Fullerton Rangers (CA-S) D4 Orlando Arizona
Group D Celtic Academy Harps (CA-S) D4 Orlando Arizona
         
Group E PSA National 2005 Boys (NJ) E1 Orlando Arizona
Group E Ironbound SC 05 Super Eagles (NJ) E1 Orlando Arizona
Group E Juventus Zoff (FL) E2 Orlando Arizona
Group E Azzurri Storm 05 Premier (FL) E2 Orlando Arizona
Group E Hattiesburg FC 05 Thunder (MS) E3 Orlando Arizona
Group E MS Rush United 05 Premier (MS) E3 Orlando Arizona
Group E LVSA 05 Boys (NV)  E4 Orlando Arizona
Group E Tuzos Academy 05 (AZ) E4 Orlando Arizona
         
Group F BRAUSA United Futbol Club Blue 05 (MD) F1 Orlando Arizona
Group F SAC Pre Academy White (MD) F1 Orlando Arizona
Group F SC Wave Juniors 05 Boys (WI) F2 Orlando Arizona
Group F Raiders FC 2005 (IL) F2 Orlando Arizona
Group F United PDX 05B Premier Black (OR) F3 Orlando Arizona
Group F Sparta B05 Premier MD/DKJ (UT) F3 Orlando Arizona
Group F Olympiacos FC Academy B05 (CA-S) F4 Orlando Arizona
Group F Downey FC (CA-S) F4 Orlando Arizona

18U BOYS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A Potomac Blue 04 (MD) A1 Orlando Florida
Group A McLean 2004 Boys (VA) A1 Orlando Florida
Group A South Shore United FC 2004 Bulldogs (NY-E) A2 Orlando Florida
Group A LI Slammers (NY-E) A2 Orlando Florida
Group A Hotspurs 2004B Blue (PA-W) A3 Orlando Florida
Group A SCS United 2004 Boys Black (PA-W) A3 Orlando Florida
Group A Memphis FC Blue (TN) A4 Orlando Florida
Group A Germantown Legends 04 Black (TN) A4 Orlando Florida
         
Group B Philadelphia Ukrainian Nationals 04 Black (PA-E) B1 Orlando Florida
Group B Lower Merion SC Invictus (PA-E) B1 Orlando Florida
Group B Team Challenger FC B04 Black (OH) B2 Orlando Florida
Group B CUP 04 Gold (OH) B2 Orlando Florida
Group B KCSG Academy 04 (MO) B3 Orlando Florida
Group B Chicago FC United 2004 Pre-Academy Red (IL) B3 Orlando Florida
Group B Chelsea East SC 04 (TX-N) B4 Orlando Florida
Group B DKSC 04 Herrera (TX-N) B4 Orlando Florida
         
Group C FC Bucks Dominion 04 (PA-E) C1 Orlando Florida
Group C Cedar Stars Academy Newark 2004 (NJ) C1 Orlando Florida
Group C Galaxy 2004 Boys Yellow (IL) C2 Orlando Florida
Group C JB Marine 04 Academy (MO) C2 Orlando Florida
Group C Nationals Union 04 Black (MI) C3 Orlando Florida
Group C Michigan Jaguars 2004 Boys NLC (MI) C3 Orlando Florida
Group C South Carolina United FC 04 (SC) C4 Orlando Florida
Group C Triangle United SA 04 Wake Blue (NC) C4 Orlando Florida
         
Group D PDA Hibernian Modric (NJ) D1 Orlando Arizona
Group D Penn Alliance Select Elite 04 (PA-E) D1 Orlando Arizona
Group D Inwood SC Houston Legends 04B (TX-S) D2 Orlando Arizona
Group D Baton Rouge SC 04 Black (LA) D2 Orlando Arizona
Group D Juventus Zidane (FL) D3 Orlando Arizona
Group D Four Corners 04 Red (FL) D3 Orlando Arizona
Group D Real Jersey FC 04 (NJ) D4 Orlando Arizona
Group D AVSC Storm Academy Boys 04 (CA-S) D4 Orlando Arizona
         
Group E SDA 04 Orange (NY-W) E1 Orlando Arizona
Group E FC Somers Arsenal (NY-E) E1 Orlando Arizona
Group E SC Wave Juniors 04 Boys (WI) E2 Orlando Arizona
Group E Raiders FC 2004 (IL) E2 Orlando Arizona
Group E Strikers Miami FC Elite (FL) E3 Orlando Arizona
Group E Inter Fuzion Lions 04 (FL) E3 Orlando Arizona
Group E Sparta 04 JK (UT)  E4 Orlando Arizona
Group E USA Premier 04B JP (UT) E4 Orlando Arizona
         
Group F Paragon Futbol Academy 2004B Red (MD) F1 Orlando Arizona
Group F BRAUSA United Futbol Club Blue 04 (MD) F1 Orlando Arizona
Group F SLSG 2004 Elite (MO) F2 Orlando Arizona
Group F Unified Bayern Munich 04 (MO) F2 Orlando Arizona
Group F Downtown 04  LVSC GOLD (NV)  F3 Orlando Arizona
Group F Los Angeles Soccer Club - B2004 Bravo (CA-S) F3 Orlando Arizona
Group F Sound FC B04A (WA) F4 Orlando Arizona
Group F United PDX 04B Black (OR) F4 Orlando Arizona

 

19U BOYS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A SYC 03 Blue (VA) A1 Orlando Florida
Group A Future Monarchs (MD) A1 Orlando Florida
Group A 03 Club CUP Elite (OH) A2 Orlando Florida
Group A Ohio Galaxies FC 03 Elite (OH) A2 Orlando Florida
Group A Indiana Fire Juniors 03B Red (IN) A3 Orlando Florida
Group A Chicago FC United 2003 Pre-Academy Red (IL)  A3 Orlando Florida
Group A FC Dallas 03B Premier (TX-N) A4 Orlando Florida
Group A Germantown Legends 03 Black (TN) A4 Orlando Florida
         
Group B LVU-FPA 2003 Boys Black (PA-E) B1 Orlando Florida
Group B Philadelphia Ukrainian Nationals 03 Black (PA-E) B1 Orlando Florida
Group B Nationals Union 03 Boys Black (MI) B2 Orlando Florida
Group B Century Boys 2003 Gold (PA-W) B2 Orlando Florida
Group B Team Boca (FL) B3 Orlando Florida
Group B CTC Bandits 2003 Palau Black (FL) B3 Orlando Florida
Group B Triangle United SA 03 Wake Blue (NC) B4 Orlando Florida
Group B Bryson Park 03 Real Elite (GA) B4 Orlando Florida
         
Group C STA (NJ) C1 Orlando Arizona
Group C Lake Grove Newfield Dynamite (NY-E) C1 Orlando Arizona
Group C SLSG 2003 Elite (MO) C2 Orlando Arizona
Group C Chicago Magic MCL (IL) C2 Orlando Arizona
Group C Solar SC Sawyer 03B (TX-N) C3 Orlando Arizona
Group C FC Dallas 03B West (TX-N) C3 Orlando Arizona
Group C DTLA SC 03 Black (CA-S) C4 Orlando Arizona
Group C LASC B03 Araya (CA-S) C4 Orlando Arizona
         
Group D Bethesda SC Blue 03 (MD) D1 Orlando Arizona
Group D FC USA 03 Blue (MD) D1 Orlando Arizona
Group D Milwaukee Bavarians (WI) D2 Orlando Arizona
Group D Kingdom SC 03 Red (MI) D2 Orlando Arizona
Group D Pinecrest Premier 2003 Blue (FL) D3 Orlando Arizona
Group D Miami Strikers 03 Boys (FL) D3 Orlando Arizona
Group D La Roca KW (UT) D4 Orlando Arizona
Group D USA Premier 03 - JP (UT) D4 Orlando Arizona
         
Group E Radnor SC (PA-E) E1 Orlando Arizona
Group E CASA 03M United (PA-E) E1 Orlando Arizona
Group E Beadling 2003 Boys Showcase (PA-W) E2 Orlando Arizona
Group E TFA B03 Elite (OH) E2 Orlando Arizona
Group E Jacksonville FC 03 (FL) E3 Orlando Arizona
Group E Leg-A-Z Caimans (FL) E3 Orlando Arizona
Group E Westside Copa Red (OR)  E4 Orlando Arizona
Group E Santa Barbara SC (CA-S) E4 Orlando Arizona

 

14U GIRLS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A FC Somers Lady Hammers (NY-E) A1 Texas ChampionsGate
Group A NJ Premier FC 2008 Girls (NJ) A1 Texas ChampionsGate
Group A Rochester Lancers 2008 Girls (NY-W) A2 Texas ChampionsGate
Group A Michigan Tigers 2008 Girls Gold (MI)  A2 Texas ChampionsGate
Group A Dallas Texans 08G FDL - Diaz (TX-N) A3 Texas ChampionsGate
Group A Solar 08 Hernandez (TX-N) A3 Texas ChampionsGate
Group A La Roca 08 FD (UT) A4 Texas ChampionsGate
Group A Penn FC Youth 08 Black (PA-E)  A4 Texas ChampionsGate
         
Group B Real Jersey 08 (NJ) B1 Texas ChampionsGate
Group B NLSA 08 (NJ) B1 Texas ChampionsGate
Group B Galaxy 2008 Girls Blue (IL) B2 Texas ChampionsGate
Group B KC Fusion Academy 08 (KS) B2 Texas ChampionsGate
Group B West Florida Flames (FL) B3 Texas ChampionsGate
Group B Alleycats 2008G NL Red (NY-E) B3 Texas ChampionsGate
Group B Solar SC South 08G FDL Adames (TX-N) B4 Texas ChampionsGate
Group B LSC - FC Westlake 08G FDL (TX-S) B4 Texas ChampionsGate
         
Group C Next Level Soccer Athena 08 White (MD) C1 Texas ChampionsGate
Group C Lancaster Elite Atoms (PA-E) C1 Texas ChampionsGate
Group C CUP 08 Gold (OH) C2 Texas ChampionsGate
Group C TFA G08 Elite (OH) C2 Texas ChampionsGate
Group C Team Boca SABR 08 White (FL) C3 Texas ChampionsGate
Group C Brevard Soccer Academy (FL) C3 Texas ChampionsGate
Group C Washington Rush G08 (WA) C4 Texas ChampionsGate
Group C United PDX 08G Premier Black (OR) C4 Texas ChampionsGate
         
Group D New England Surf State Navy (MA) D1 Texas ChampionsGate
Group D Auburndale SC Strikers 2008 (NY-E) D1 Texas ChampionsGate
Group D PSA North 08 Orange (NJ) D2 Texas ChampionsGate
Group D YMS Premier Spirit (PA-E) D2 Texas ChampionsGate
Group D GTFC Impact Girls 08 Premier (OH) D3 Texas ChampionsGate
Group D Indy Premier SC 08G Elite I (IN) D3 Texas ChampionsGate
Group D Germantown Lady Legends 08 Black (TN) D4 Texas ChampionsGate
Group D Brandon FC 08 Premier (MS) D4 Texas ChampionsGate

 

15U GIRLS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A Ginga FC Girls 2007 Elite (CT) A1 Orlando Florida
Group A Dynamite Academy WSC 07G (NJ) A1 Orlando Florida
Group A Evolution 07 Girls Mercurial (IL) A2 Orlando Florida
Group A Galaxy 2007 Girls Blue (IL) A2 Orlando Florida
Group A AJAX Academy (MO) A3 Orlando Florida
Group A Nationals TriCounty 07 Girls Black (MI) A3 Orlando Florida
Group A Westlake 07G Elite (TX-S) A4 Orlando Florida
Group A Solar SC 07 Byars White (TX-N) A4 Orlando Florida
         
Group B Real Jersey FC 2007G (NJ) B1 Orlando Florida
Group B LMSC Furia (PA-E) B1 Orlando Florida
Group B Coppermine SC Girls 2007 Premier (MD) B2 Orlando Florida
Group B OPSA Magic 07 (MD) B2 Orlando Florida
Group B Nationals Union 07 Girls Black (MI) B3 Orlando Florida
Group B 2007 Ela Elite 1 (IL) B3 Orlando Florida
Group B Solar SC South 07G FDL Adames (TX-N) B4 Orlando Florida
Group B LSC- FC Westlake 07G FDL (TX-S) B4 Orlando Florida
         
Group C NY Surf G07 Academy Blue (NY-E) C1 Orlando Arizona
Group C Alleycats 2007G NL Red (NY-E) C1 Orlando Arizona
Group C TFA G07 Elite (OH) C2 Orlando Arizona
Group C KHA North 07G Red (KY) C2 Orlando Arizona
Group C Collierville SA 07 Lady Lobos Rush Premier (TN) C3 Orlando Arizona
Group C MS Rush 07 Premier (MS) C3 Orlando Arizona
Group C Wasatch SC 07 G (UT)  C4 Orlando Arizona
Group C Impact 07 PB (UT)  C4 Orlando Arizona
         
Group D FC Copa Academy Girls 2007 Grey (NJ) D1 Orlando Arizona
Group D Force FC G07 NL (NY-E) D1 Orlando Arizona
Group D GTFC Impact Girls 07 Premier (OH) D2 Orlando Arizona
Group D CUP 07 Gold (OH) D2 Orlando Arizona
Group D Key Biscayne (FL) D3 Orlando Arizona
Group D South Florida FA/Boynton Knights 07 (FL) D3 Orlando Arizona
Group D AZSC 07G Gwinnett (AZ)  D4 Orlando Arizona
Group D Vegas United 07 (NV) D4 Orlando Arizona
         
Group E Team Challenger FC G07 Black (OH) E1 Orlando Arizona
Group E Club Ohio Dayton G07 Green (OH) E1 Orlando Arizona
Group E DKSC 07G Vielma Black (TX-N) E2 Orlando Arizona
Group E Dallas Texans 07 Red West FDL Ewing (TX-N) E2 Orlando Arizona
Group E Washington Rush G07 (WA)  E3 Orlando Arizona
Group E United PDX 07G Premier Black (OR) E3 Orlando Arizona
Group E ID Rush 07 (ID) E4 Orlando Arizona
Group E Utah Surf 07 JC (UT) E4 Orlando Arizona

 

16U GIRLS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A Real Jersey FC 2006G (NJ) A1 Orlando Florida
Group A FC Revolution Reds (PA-E) A1 Orlando Florida
Group A Chicago Inter 2006 Red (IL) A2 Orlando Florida
Group A Chicago FC United 2006 Pre-Academy Red (IL) A2 Orlando Florida
Group A MFJ 06 Navy (MI) A3 Orlando Florida
Group A Michigan Tigers 2006 Girls Gold (MI) A3 Orlando Florida
Group A Lonestar SC FDL (TX-S) A4 Orlando Florida
Group A LSC-FC Westlake 06G FDL (TX-S) A4 Orlando Florida
         
Group B Coppermine SC Girls 2006 Premier (MD) B1 Orlando Florida
Group B FCGB CoE 06 (MD) B1 Orlando Florida
Group B Libertyville FC 1974 Elite 06 (IL) B2 Orlando Florida
Group B Nationals Union 2006 Girls Black (MI) B2 Orlando Florida
Group B Alliance Academy Extreme 06 (MO) B3 Orlando Florida
Group B Rockford Raptors FC 06 (IL) B3 Orlando Florida
Group B WYSA 06G Explosion (NC) B4 Orlando Florida
Group B Georgia Impact SC 06 Elite (GA) B4 Orlando Florida
         
Group C Lower Merion SC Impact (PA-E) C1 Orlando Florida
Group C NJ Premier F.C. 2006 Girls (NJ) C1 Orlando Florida
Group C Madison 56ers 2006 Girls Red (WI) C2 Orlando Florida
Group C North Shore United 2006 Girls Blue (WI) C2 Orlando Florida
Group C SLSG 06 (MO) C3 Orlando Florida
Group C KC Athletics Academy Premier 06G (KS) C3 Orlando Florida
Group C Wellington SC 06 (FL) C4 Orlando Florida
Group C Gulf Coast Texans 06 (FL) C4 Orlando Florida
         
Group D CT Rush Elite 06 Girls (CT) D1 Orlando Arizona
Group D Yankee Attack NL 06 (CT) D1 Orlando Arizona
Group D Syracuse Development Academy 2006 (NY-W) D2 Orlando Arizona
Group D Alleycats 2006G NL Red (NY-E) D2 Orlando Arizona
Group D CUP 06 Gold (OH) D3 Orlando Arizona
Group D TFA G06 Elite (OH) D3 Orlando Arizona
Group D FC Dallas 06G Premier West (TX-N) D4 Orlando Arizona
Group D DKSC 06 Monk (TX-N)  D4 Orlando Arizona
         
Group E RUSA FC 06 Gold (NJ) E1 Orlando Arizona
Group E Maryland Rush SOMD Rush 06G (MD) E1 Orlando Arizona
Group E Clarkstown SC 2006 Girls Elite (NY-E) E2 Orlando Arizona
Group E Force FC G06 NL (NY-E) E2 Orlando Arizona
Group E Century V - Steel G2006 Blue (PA-W) E3 Orlando Arizona
Group E Indy Premier SC 06G Elite I (IN) E3 Orlando Arizona
Group E Baton Rouge SC 06 Black (LA) E4 Orlando Arizona
Group E Collierville SA 06 Lady Lobos Rush Premier (TN) E4 Orlando Arizona
         
Group F NY Surf G06 Academy (NY-E) F1 Orlando Arizona
Group F FC Copa 06 Black (NJ) F1 Orlando Arizona
Group F FOSC G06 Elite (OH) F2 Orlando Arizona
Group F Club Ohio 2006G Green 1 (OH) F2 Orlando Arizona
Group F FC Dallas 06 Premier (TX-N) F3 Orlando Arizona
Group F Solar SC South 06 FDL Adames (TX -N) F3 Orlando Arizona
Group F Utah Soccer Alliance 06G (UT)  F4 Orlando Arizona
Group F AC Brea 06 (CA-S) F4 Orlando Arizona

 

17U GIRLS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A FC Europa 05 Elite (PA-E) A1 Orlando Florida
Group A Patriots FC 2005 (NY-E) A1 Orlando Florida
Group A Virginia Union 05 Composite (VA) A2 Orlando Florida
Group A Coppermine SC Premier 2005 (MD) A2 Orlando Florida
Group A Chicago Inter 2005 Red (IL) A3 Orlando Florida
Group A Lou Fusz Athletic Tottleben 05 (MO) A3 Orlando Florida
Group A Tormenta FC 2005 Girls (SC) A4 Orlando Florida
Group A All-In FC 05 G NL Elite (GA) A4 Orlando Florida
         
Group B NJ Nationals 05 (NJ) B1 Orlando Florida
Group B Warrington FC United (PA-E) B1 Orlando Florida
Group B NJ Premier 2005 (NJ) B2 Orlando Florida
Group B Real Jersey FC 2005G (NJ) B2 Orlando Florida
Group B North Shore United 2005 Blue (WI) B3 Orlando Florida
Group B Madison 56ers 2005 Girls Red (WI) B3 Orlando Florida
Group B FC Dallas Youth 05 Premier - Fondren (TX-N) B4 Orlando Florida
Group B Collierville SA 05 Lady Lobos Rush Premier (TN) B4 Orlando Florida
         
Group C Philadelphia SC Coppa Rage 05 (PA-E) C1 Orlando Florida
Group C Penn FC Youth 2005 F Black (PA-E) C1 Orlando Florida
Group C Kingdom SC 05 Red (MI) C2 Orlando Florida
Group C Galaxy SC 2005 Blue (IL) C2 Orlando Florida
Group C Nationals Union 05 Girls Black (MI) C3 Orlando Florida
Group C Chicago FC United 2005 Pre-Academy Red (IL) C3 Orlando Florida
Group C Solar SC South 05 FDL Adames (TX-N) C4 Orlando Florida
Group C DKSC 05G Weir (TX-N) C4 Orlando Florida
         
Group D NY Surf G05 Academy Blue (NY-E) D1 Orlando Arizona
Group D STA-MUSC 2005G NL (NJ) D1 Orlando Arizona
Group D CUP 05 Gold (OH) D2 Orlando Arizona
Group D TFA G05 Elite (OH) D2 Orlando Arizona
Group D Gulf Coast Texans 05 Girls (FL) D3 Orlando Arizona
Group D Treasure Coast United/Massive (FL) D3 Orlando Arizona
Group D LA Fire Juniors 05 Red (LA) D4 Orlando Arizona
Group D NUSA 05 Girls Maroon (TN) D4 Orlando Arizona
         
Group E Syracuse Development Academy 05G (NY-W) E1 Orlando Arizona
Group E FC Dynamo ROC G2005 (NY-W) E1 Orlando Arizona
Group E Tonka Fusion Elite 05 Girls (MN) E2 Orlando Arizona
Group E Hotspurs 2005G Blue (PA-W) E2 Orlando Arizona
Group E Sting SC 05 Roach (TX-N) E3 Orlando Arizona
Group E FC Dallas Youth 05 Premier West (TX-N) E3 Orlando Arizona
Group E Avalanche 05 Black DW (UT) E4 Orlando Arizona
Group E Idaho Rush (ID) E4 Orlando Arizona

18U GIRLS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A Fredericksburg FC 2004 Girls Black (VA) A1 Orlando Florida
Group A Coppermine Premier (MD) A1 Orlando Florida
Group A Sporting STL Rangers (MO) A2 Orlando Florida
Group A Legends FC 2004 Girls Black (MI) A2 Orlando Florida
Group A LTSC 2004G Showcase (IL) A3 Orlando Florida
Group A Chicago FC United 2004 Pre-Academy Red (IL) A3 Orlando Florida
Group A Solar SC South 04 FDL Grado (TX-N) A4 Orlando Florida
Group A LSC-FC Westlake 04G FDL (TX-S) A4 Orlando Florida
         
Group B Penn FC Youth 2004 F Lightning (PA-E) B1 Orlando Florida
Group B LVU 2004 Girls Black (PA-E) B1 Orlando Florida
Group B Libertyville FC 1974 Elite-04 Girls (IL) B2 Orlando Florida
Group B Madison 56ers 2004 Girls Red (WI) B2 Orlando Florida
Group B Galaxy SC 2004 Blue (IL) B3 Orlando Florida
Group B SLSG 04 (MO) B3 Orlando Florida
Group B D'Feeters Kicks SC 04 FDL Voutier (TX-N) B4 Orlando Florida
Group B Solar 04 G Remmel (TX-N) B4 Orlando Florida
         
Group C Asphalt Green SC G04 (NY-E) C1 Orlando Florida
Group C SDA 04 Blasters (NY-E) C1 Orlando Florida
Group C Team Chicago 04 Elite (IL) C2 Orlando Florida
Group C KCSG Academy 04 (KS) C2 Orlando Florida
Group C Sparta FC 04 (TX-N) C3 Orlando Florida
Group C Dallas Texans 04G Central (TX-N) C3 Orlando Florida
Group C Georgia Impact U18G Elite (GA) C4 Orlando Florida
Group C Piedmont Triad FC 04 Lady Black (NC) C4 Orlando Florida
         
Group D LGN United (NY-E) D1 Orlando Arizona
Group D Alleycats 2004 NL EDP Red (NY-E) D1 Orlando Arizona
Group D FC Evolution N G04 (OH) D2 Orlando Arizona
Group D WCSA 2004G (OH) D2 Orlando Arizona
Group D Collierville SA 04 Lady Lobos Rush Premier (TN) D3 Orlando Arizona
Group D Louisiana Fire SC 04 Red (LA) D3 Orlando Arizona
Group D Miami FC Madrid (FL) D4 Orlando Arizona
Group D Miami Breakers FC 04G Black (FL) D4 Orlando Arizona
         
Group E Eagle F.C. 04 G Black (PA-E) E1 Orlando Arizona
Group E Keystone FC Premier 2004 (PA-E) E1 Orlando Arizona
Group E Ohio Galaxies FC 04 Elite (OH) E2 Orlando Arizona
Group E CUP 04 Gold (OH) E2 Orlando Arizona
Group E Team Boca SABR 2004 White (FL) E3 Orlando Arizona
Group E Indialantic 04 Force Black (FL) E3 Orlando Arizona
Group E LASC G04 Bradbury (CA-S) E4 Orlando Arizona
Group E Select FC (NV) E4 Orlando Arizona

19U GIRLS

GROUP TEAM PAIR 1ST EVENT 2ND EVENT
Group A Philadelphia SC Coppa (PA-E) A1 Orlando Florida
Group A Jersey South FC Galaxy (NJ) A1 Orlando Florida
Group A Chicago Inter 03 Red (IL) A2 Orlando Florida
Group A Evolution 03 Mercurial (IL) A2 Orlando Florida
Group A North Shore United 2003 Girls Blue (WI) A3 Orlando Florida
Group A Strikers FV 03/04 Premier (IL) A3 Orlando Florida
Group A Solar 03/04G Adames (TX-N) A4 Orlando Florida
Group A Sparta FC 03G (TX-N) A4 Orlando Florida
         
Group B NY Surf (NY-E) B1 Orlando Florida
Group B St. Mary's Soccer Power (MD) B1 Orlando Florida
Group B FC United 03 Pre-Academy 1 (IL) B2 Orlando Florida
Group B Nationals Union 03 Girls Black (MI) B2 Orlando Florida
Group B Shamrock Rovers FC 03 (TX-N) B3 Orlando Florida
Group B Houston Dynamo Dash South 03 PA (TX-S) B3 Orlando Florida
Group B CSA Palmetto Elite 03G (SC) B4 Orlando Florida
Group B Brevard Beachside Impact Elite 2004G (FL) B4 Orlando Florida
         
Group C South Mississippi SC Elite 03 Quickshots (MS) C1 Orlando Arizona
Group C FC Copa (NJ) C1 Orlando Arizona
Group C TFA Elite 03 (OH) C2 Orlando Arizona
Group C Indy Premier 03/04G Elite I (IN) C2 Orlando Arizona
Group C Braden River SC 03 Premier (FL) C3 Orlando Arizona
Group C Treasure Coast United/Massive (FL) C3 Orlando Arizona
Group C Utah Celtic 03 (UT) C4 Orlando Arizona
Group C United PDX 03G Premier Black (OR) C4 Orlando Arizona
 
Close